Vánoční ozdoby

V jaké barvě budou vaše Vánoce? Inspirujte se trendy

Přejete si tento rok vyměnit svůj tradičně nazdobený stromeček za něco neokoukaného? Otevřete dveře trendy barvám a neotřelým kombinacím. Inspirujte se našimi tipy a dejte letos vaší vánoční výzdobě nový kabát.

Modrá je dobrá. I na Vánoce

Klasickou modrou letos vyhlásil americký institut Pantone barvou roku. Uklidňující modř tak pronikla do všech oblastí interiérové designu, od nábytku přes doplňky až po textilie. A protože se barevné trendy nevyhýbají ani dekoracím, bude nadcházejícím Vánocům vévodit modrá v odstínu klasická modř. Je harmonická a prudce elegantní, nejlépe pak vypadá v kombinaci se zlatou, stříbrnou a bílou barvou.

Unsplash.com

Neokoukané barvy mědi

Vánoční dekorace v barvě mědi jsou nápadité a vnesou do interiéru nádech luxusního glamour stylu. Měděné odstíny můžete směle kombinovat s bílými i zlatými doplňky, zajímavý kontrast ale tvoří také s textiliemi z jemného sametu a hřejivých kožešin. Měděné vánoční ozdoby a svícny propůjčí punc elegance vánočnímu stromečku i svátečnímu stolu.

Bigstock.com

Růžová sluší i svátečním dnům

Připadá vám růžová jako barva letošních Vánoc příliš kýčovitá? Ale kdepak. Když s ní budete zacházet s citem, vytvoří vám doma vánoční atmosféru se špetkou neotřelosti a romantiky. Vybírejte spíše jemné pudrové odstíny, které vypadají báječně spolu s křišťálovými doplňky a zlatou barvou. Nezapomeňte vše doladit světelnými řetězy, které vaše vánoční aranžmá působivě nasvítí.

PxFuel.com

Skandinávská klasika: Bílá a červená

Čisté linie, minimalismus a jednoduché doplňky. Skandinávský styl sluší nejen interiéru, ale také vánočním svátkům. Pokud patříte mezi milovníky severské nadčasovosti, pak jsou pro vás barvami letošních Vánoc červená a bílá. Ozdoby a dekorace vybírejte matné a ozvláštněné jednoduchými vzory sněhových vloček a vánočních hvězd.

Ať už letos o Vánocích řeknete ano jakékoliv barevné kombinaci, držte se při výběru dekorací tří barev, aby výsledek nepůsobil přeplácaně. Vánoční výzdoba pak bude působit celistvě a vše bude perfektně ladit

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.