Útulné bydlení na malém prostoru. Podívejte se do minimalistického domku, kterému nic nechybí

Hledáte řešení pro zahradní domek, chatku u jezera nebo jen toužíte po jednoduchém a klidném útočišti před hektickým světem? Na veletrhu Dřevostavby 2018 jsme objevili minimalistický poklad, který vás nadchne.

Jednoduše všechno

Celodřevěná Zenová chatka na celkové ploše 22 m2 poskytuje jednoduchý prostor, který ale naplní všechny vaše potřeby. Najdete tu kuchyňku a koupelnu se sprchou a toaletou. Obytný prostor v přízemí je dvoukřídlým francouzským oknem otevřený přímo do přírody. Může na něj navazovat menší nebo větší terasa nebo přímo trávník. Nad koupelnou a kuchyňkou je pak vestavěné patro, kam je možné umístit ložnici. Jednoduché prostředí je jako čisté malířské plátno, které můžete pojmout přesně tak, jak sami budete chtít.

Místo i na solární panely

Chata je roubená z masivního smrkového dřeva a na její oplechovanou falcovanou střechu je možné instalovat solární panel, který zajistí její energetickou nezávislost.

I když má obytný prostor podlahovou plochou jen 10 m2, může se stát ideálním místem odpočinku – minimalistické prostředí prospívá zklidnění mysli a kreativitě. Chatku je možné vytápět pomocí kamen na dřevo, takže se nemusíte bát ani sychravých dní. Není nic lepšího než se dívat skrze veliké okno, jak venku prší, a přitom mít nohy v teple a horkou kávu v dlaních.

Kuchyňka má 3 m2i s pracovním prostorem, kam je možné umístit varnou plochu s dřezem. Pětichodové menu tu sice asi neuvaříte, nenáročný oběd si ale připravíte bez potíží.

Koupelna je projektovaná stejně jako kuchyň na 3 m2– vejde se sem pohodlně toaleta, sprchový kout i umyvadlo.

Ložnice vestavěná na patře nad prostorem koupelny a kuchyňky je přístupná po pohodlném žebříku. Její podlahová plocha je 6 m2. Příjemně se tu tedy vyspí dva lidé a klidně i dítě. Celá štítová stěna je pak otevřená trojúhelníkovým oknem – budete usínat pod hvězdami a budit se sluníčkem. Chcete-li si spravit biorytmus, je to ta nejlepší cesta!

Chata nás potěšila také zajímavým detailem elegantních retro vypínačů.

Líbilo by se vám hledat klid v podobné chatě, kde je minimalismus v hlavní roli?

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.