Prostorný obývací pokoj ve skandinávském stylu bydlení

Skandinávský styl bydlení si zamilujete

Charakterizují ho čisté linie, jednoduchost, dostatek světla a elegance. Vpusťte si do vašeho interiéru přírodní materiály, kontrastní prvky, světýlka ve všech podobách, tlumené odstíny a originální skandinávské dekorace.

Světlo a vzdušnost

Severské státy po většinu roku postrádají sluneční záření. Proto si ho ve svých domovech vynahrazují světlými neutrálními barvami a nespočtem osvětlení. I my jsme si velmi oblíbili světelné řetězy, které náš interiér už nezdobí jenom o Vánocích. Skandinávský styl obývací pokoj je proto vyveden v bílé, béžové či světle šedé barvě, nenajdete v něm záclony, tmavá zákoutí a nadbytek příček. I když se tento styl může zdát na první pohled strohý, opak je pravdou. Příjemnou atmosféru tvoří hlavně kožešiny, huňaté textilie a deky z pletenin.

Obývací pokoj ve skandinávském stylu

Dřevo v hlavní roli

Skandinávský styl kuchyně charakterizuje všudypřítomné dřevo. Zapomeňte na jeho imitace a nechte vyniknout strukturu masivu. Bude se skvěle doplňovat s kovovými spotřebiči a koženým čalouněním židlí. Dokonalé souznění v kuchyni či jídelně dosáhnete kombinací moderního jednobarevného nádobí s vintage dekoracemi.

přírodní skandinávská kuchyň z masivu

Nebojte se barev

Ložnice skandinávský styl se nemusí nést pouze v duchu tlumených tónů. Dodejte jí šťávu kontrastními barvami v červeném, žlutém nebo tyrkysovém provedení. Zaměřte se na detaily jako jsou koberec před postelí, budík, dekorační polštářek atd.

Domov plný tepla a klidu

Hygge styl bydlení

Řeč je o hygge, životním stylu oslavujícím každodenní okamžiky. I z toho důvodu jsou severské národy označovány za nejšťastnější národy na světě. Hygge znamená pohodlí, teplo, harmonii, laskavost, dobré jídlo, rodinu, družnost a otevřenost. Rozsviťte si světýlka a svíčky, zachumlejte se pod teplou deku, nalijte si sklenici vína a začtěte se do oblíbené knížky. Vytvoříte tak atmosféru plnou pohody a dobré nálady.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.