Rozkládací gauče jsou ideálním řešením pro malé byty. Podívejte se, jaké jsou právě v kurzu

Jak vykouzlit na malém prostoru spoustu pohodlí? Snadno! Stačí si vybrat ten správný rozkládací gauč. Na veletrhu bydlení For Interior jsme pro vás našli hned několik zajímavých, skladných a pohodlných řešení i pro ty nejmenší byty. Podívejte se!

Ty tam jsou časy, kdy se spánek na rozkládacím gauči rovnal bezesné noci s jistotou rozlámaných zad. Pořiďte si například rozkládací pohovku, která skrývá celé standardně dlouhé i široké dvoulůžko.

Ve spodní části pohovky se nachází mechanismus, ve kterém je přehnutá a schovaná příjemná dvoulůžková matrace.

V rozloženém stavu byste si ani nemuseli všimnout, že nejde o obyčejnou postel. Pohovka je totiž navržená pro každodenní spaní a přináší i stejný komfort odpočinku. Jedinou drobnou vadou na kráse je, že složená matrace ve spodní části už nenechává místo pro úložný prostor. Schovávání lůžkovin v době, kdy je gauč složený, je tedy potřeba vyřešit jinak. Stane se elegantní a multifunkční peřiňák novým hitem malých bytů? Kdo ví. Na veletrhu jsme bohužel žádný nepotkali.

Nenechte se zmást podobnou barvou čalounění. Gauč, na který se díváte, je sice také rozkládací, jeho mechanismus je ale zcela odlišný.

Ve spodní části je na kolečkách ukrytá přistýlka, která je dokonce doplněná čílkem. Obě matrace jsou pohodlné a určitě se na nich dobře vyspíte. Tato varianta je ale i přesto určená spíš pro krátkodobé přespání návštěvy. Ovšem ani ta nebude mít druhý den rozlámaná záda.

Pokud nemáte rádi petrolejovou barvu, která byla letos na veletrzích velmi v kurzu, nezoufejte! Příjemné, praktické a pohodlné rozkládací gauče seženete ve všech možných barvách.

Rozkládací mechanismy mohou fungovat i vertikálně. To dokazuje tato světle zelená palanda se dvěma standardními lůžky umístěnými nad sebou. Pokud máte tedy v bytě opravdu málo místa, je to jasná volba. Kovové prvky působí bytelně a lehce zkosené schůdky jsou pohodlné. U horního patra kladně hodnotíme i fakt, že je opatřené zábranou proti pádu nocležníka.

Hledáte další tipy na vybavení malého bytu? Podívejte se do našeho článku Máte malý byt?. Poradíme vám, jak si jej komfortně a účelně zařídit.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.