Rostoucí nábytek, postele se střechou i designové detaily – to jsou současné trendy v dětském nábytku

Dětský svět je plný fantazie. Podívejte se, jak se jím inspirovali výrobci nábytku a doplňků do zahrady, které jsme potkali na jarních veletrzích. Chcete vybavit dětský pokoj praktickým a odolným nábytkem nebo designovou postelí se stříškou? Všechno je možné.

Děti rostou jako z vody. Jak zajistit, aby jejich pracovní stůl i židle vždycky odpovídaly jejich aktuální velikosti? Pořiďte jim rostoucí nábytek! Prvotní investice bude možná o něco vyšší, ale díky přizpůsobivosti a praktickému designu vydrží nábytek mnoho let a stále bude vašemu školákovi dobře sloužit.

Stačí přehodit deku a bunkr je tu! Dětské postele doplněné o konstrukci střechy jsou skvělý nápad. Pokud vaše děti neustále žadoní, aby si mohly postavit uprostřed pokoje stan, a vy jste proti, tahle postýlka by mohla být schůdným řešením pro obě strany. Co myslíte?

Na děti mysleli i studenti Střední uměleckoprůmyslové školy. Sluha na odkládání (nejen) šatů, který vypadá jako jelen nebo jako kormidlo zámořského korábu? Paraván z tužek nebo komoda pro klavíristy? Škoda, že už nejsme malí!

Hledáte jen menší doplněk? Zkuste designové sloníky!

Na terasu, na zápraží, do zahrádky – houpačka s vlastní závěsnou konstrukcí se hodí kamkoli a vždy se zavděčí. A tahle je dokonce i krásně pohodlná.

Jestli máte na zahradě dost místa, můžete dětem zařídit celé hřiště. Klouzačka, houpačka a provazový žebřík zaručeně děti zabaví na celé hodiny.

Líbila se vám vždycky představa domečku na stromě, ale kdo by se tam škrábal, aby ho postavil? A za druhé, pád ze stromu je nebezpečný a tomu nechcete své děti vystavit. Zkuste domeček na muřích nožkách. Vevnitř si budou moct bezpečně hrát a schovávat si všechny možné kyblíčky, panenky a auta. A pod konstrukcí můžete zřídit třeba pískoviště.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.