Přemýšlíte o krbu či kamnech? Podívejte se, jaké trendy právě vládnou. Na výběr je klasika i moderna

Toužíte po romantickém krbu, klasických kachlových kamnech jako z pohádky nebo po superstylovém řešení otevřeného ohně do moderního bytu? Chcete topit dřevem, plynem nebo peletami? Navštívili jsme veletrh Moderní vytápění, který se zaměřuje na krby, kamna a využití a úsporu energií v domácnostech. Podívejte se, co nás zaujalo. Svého favorita si určitě najdete, ať už hledáte klasiku, nebo moderní řešení.

Moderním krbům vládnou křivky.

Oblé rohy, ohýbané sklo, kónické nožky. Trendem mezi moderními řešeními krbů a kamen jsou rozhodně kulaté tvary, které se opakovaly u mnoha vystavovatelů.

Pokud hledáte ideální řešení pro různé typy moderních interiérů, může být to pravé třeba zavěšený krb. Nemá nožičky a zabudovává se přímo do stěny. Můžete si vybratz různých tvarů– oválný, kulatý, kapkovitý nebo trojboký. Vše záleží jen na vašem individuálním vkusu a možnostech interiéru.

Jako moderní klasiku už lze brát válcovité krby s průhledem z tvarovaného skla. Působí kompaktně a nezaberou v interiéru příliš mnoho prostoru.

Jestli chováte nostalgii ke starším typům televizí, tento krb vás svým tvarem přímo nadchne. A proč by ne, design 50. a 60. let minulého století je stále v kurzu a jeho sláva hned tak nevybledne.

Na své si přišli i milovníci osvědčené klasiky. Milujete americká kamna? Vůbec v tom nejste sami a obchodníci to dobře vědí. Jejich nabídka je široká a můžete si vybrat z mnoha různých modelů.

Nedáte dopustit na kachlová kamna? Nic není problém – můžete si dokonce vybírat ze široké škály barevných možností.

Chcete-li na kamnech i vařit, pořiďte si praktický sporák na dřevo s troubou. Už si představujete, jak v hrnci bublá bramboračka a z trouby vytahujete pekáč povidlových buchet? My rozhodně ano!

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.