Pohovky, křesla, gauče – uvelebte se, máme pro vás dokonale pohodlnou inspiraci!

Chcete si pohovět, ale ouha, z křesla, ve kterém si rádi čtete, vás bolí za krkem. Jestli vám připadá váš gauč už prosezený, je čas na změnu. Jarní veletrhy bydlení přinesly nespočet nápadů na pohodlné a krásné pohovky, gauče a křesílka. Oživte svůj byt!

Nábytek v obývacím pokoji je mnohdy ten nejnamáhanější. Na gauči jíte, odpočíváte, usazujete návštěvy. Je prostě pořád v permanenci. Máte pocit, že vaše pohovka už tak úplně vzhledem ani pohodlností neodpovídá standardům? Podívejte se na konzervativní i neobvyklé varianty náhrady. A navrch přinášíme i několik tipů na superpohodlná křesílka.

Pohovka jako z futuristického filmu? Proč ne. Červený naprosto nepřehlédnutelný kus nás zaujal na první pohled, a protože interiéry nemusí být jen seversky strohé šedé pohovky, můžeme podobný solitér jenom doporučit.

Žlutá udělá s vaší náladou i domácností divy a výrobci nábytku to dobře vědí. Proto se stále objevují nové a stále vychytanější typy pohovek právě v této zářivé barvě. Rohová pohovka s polohovatelnými částmi a nastavitelným sklonem opěradel je rozhodně ideální varianta pro odpočinek u dobrého filmu.

Další žlutou variantu nabízí poněkud robustnější, ale také chytře řešený gauč do tvaru písmene U. Zaujala nás i sada praktických minimalistických stolků.

Protože žlutých gaučů není nikdy dost, pokochejte se ještě designovou variantou s neobvyklým řešením područek s poličkami.

Váháte, jak žlutou barvu do interiéru zakomponovat? Hlavně beze strachu. Designéři se nebojí a klidně zkombinují solitérní žluté křeslo s okolím laděným do elektrické modři. Je to sice velice výrazná kombinace, ale dokonale funguje.

Jak jste si mohli všimnout u žlutých gaučů, mezi materiály je stále velice populární kůže a její imitace. A nemusí být jen ve žluté barvě. Moc se nám líbilo pohodlné otočné křesílko v hnědé barvě.

Pokud jste vždycky tak trochu milovali seriál Dallas, naprosto vás nadchne posezení v kožených křesílkách se vzorkem kravské kůže.

Styl 60. a 70. let je stále v kurzu a jeho modernizované varianty jsme potkávali na každém kroku. Náš fotograf se například zamiloval do tohoto bleděmodrého otočného ušáku. Byl opravdu úžasně pohodlný a skvěle podpíral záda. Podobně pohodlné bylo i krásné žluté křeslo s podnožkou.

Pokud máte rádi sofistikovanou klasiku, tmavě šedé křeslo s kontrastními knoflíky v čalounění je jasná volba. Potkali jsme jen málo elegantněji řešených kousků.

Na závěr přidáváme menší kuriozitku. Ačkoli tato pohovka žabí barvy i s křeslem vypadá spíš, jako když do gaučové konstrukce napěchujete větší postelovou matraci s nepadnoucím potahem, posezení na ní bylo vcelku pohodlné. Sami bychom si ji ale do obýváku spíš nevybrali. Co vy?

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.