Letošním hitem jsou taburetky a je z čeho vybírat! Už máte tu svou?

Nohy vzhůru! Kdepak, banditi nezměnili strategii. Za to vy můžete letos na podzim stylově ulevit svým nohám přetíženým dlouhým stáním nebo sezením s počítačem na klíně. Pořiďte si ke křeslu nebo gauči taburetku. Nejen, že vám zajistí pohodlí, ale stane se i skvělým doplňkem a oživením vašeho bytu. Podívejte se, jaké kousky jsme pro vás ulovili na podzimním veletrhu For Interior!

Taburetky jsou letos opravdový hit, a nábytkářské firmy jich na veletrhu představily celou řadu. Vybírat bylo možné z mnoha provedení, tvarů i materiálů.

Eleganci, jednoduchost a všestrannou účelnost propojuje válcová taburetka s úložným prostorem uvnitř.

O velkém comebacku sametu jsme psali už v předešlé reportáži a tahle čalouněná krasavice s knoflíky je toho jasným důkazem.

A ještě jednou velvet. Modré obdélné sedátko nebo podnožka na tenkých nožkách působí velice luxusně. Co myslíte?

Kůže a všemožné její imitace se drží na výsluní dlouhodobě. Co byste řekli na jednoduché sedací bufy v zemitých barvách bez nožiček?

Máte rádi spojení kůže a knoflíků? Pak vás potěší tohle obdélné multifunkční sedátko/podnožka/odkládací stolek v jednom.

Kdybyste si chtěli připadat trochu jako na ranči, rozhodně vás nadchne taburetka z kraví kůže!

Velice praktické a příjemné jsou také látkové bufy. Potkali jsme jak hranaté, tak kulaté, vyšší i nižší, větší či menší, a všechny byly velice příjemné a pohodlné. Je jen na vás a vašem vkusu, k čemu se přikloníte.

Líbí se vám, když věci perfektně ladí? Pak si pořiďte k podnožce rovnou i křeslo!

Přejeme vám to nejpříjemnější posezení nejen za dlouhých sychravých večerů.

FOTOGALERIE:

 

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.