Kaktusy, bruselský styl i kamenné stoly – připravte se na letošní trendy v bydlení!

Hledáte neokoukané nápady pro svůj dům i zahradu? Těší vás stále něco vylepšovat? Nejste sami! Navštívili jsme PVA EXPO v Letňanech, kde probíhal souběh jarních veletrhů For Habitat, For Garden, For Interior, Bydlení, nové trendy, Design Shaker a Design v koupelně. Inspirujte se nejnovějšími trendy!

Osvěžte si obývací pokoj

Hledáte svěží vítr pro svůj obývák? Zkuste odlehčený bruselský styl a jeho modernizované variace. Tenké kónické nožky a další prvky, které jsou revivalem designu konce 50. a 60. let, zařadila do svého sortimentu celá řada vystavovatelů. Ať už zvolíte křesílko, konferenční stolek, nebo pracovní stůl, hned uvidíte rozdíl.

Sedáváte často s knížkou nebo počítačem v posteli? A tlačí vás do zad pelest? Designéři nabízejí řešení. Čalouněné postele dnes zažívají veliký boom a na trhu najdete nepřeberné množství variant. Láká vás kůže nebo třeba samet? Všechno je možné. Měkká polstrovaná čela poskytují pohodlí a ochrání vaši hlavu před průvanem. Tak proč to nevyzkoušet!

I drobná změna dodá energii

Lákají vás větší změny? Dejte šanci nekonvenčním povrchům stěn. Pro koupelnu se hodí celostěnové dlaždice. Vybrat si můžete z mnoha vzhledů, velmi luxusně budou působit různé imitace mramoru. V moderních obývacích pokojích pak můžete použít třeba desky imitující kámen, kov nebo staré dřevo.

Neobvyklé povrchy se uplatnily i na deskách stolů. Chtěli byste mít doma třeba kamenný stůl?

Ale i malé změny nebo novinky v bytě vám můžou udělat hodně radosti. Všimli jste si například, že letos frčí motiv kaktusů? My už ano! A najednou je vidíme všude.

Vytvořte si doma atmosféru kouzelného lesa. Jak na to? Propojte pokojové květiny a světlo – a to doslova. Z výsledku budete nadšení. My jsme tedy byli.

Viděli jsme ale ještě mnohem více. Nebojte se, o všechno se s vámi podělíme v dalších článcích. Máte se na co těšit!

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.