Houpání, houpání, všechny smutky zahání aneb Jak si postavit houpačku i uvnitř vašeho domova

Pamatujete si taky ta skvělá odpoledne na zahradě, kdy kolem nás svištěl ledový vánek, když jsme proráželi vzduchovou zeď, co nám stála v cestě? Předklon, záklon, houpy-houp. Houpačka zavěšená na stromě před chalupou, u babičky a dědečka na zahrádce nebo i na hřišti před domem nám dávala možnost porazit gravitaci a létat. To byly časy! I když jsme dnes už dospělí, pořádně zhoupnout se můžeme s našimi ratolestmi dnes a denně.

Houpejte se v klidu domova

Dovolte svým dětem také okusit, jaké by to bylo, kdyby měly křídla, a pořiďte jim houpačku. Ne každý den svým potomkům ovšem můžeme dopřát ten slastný pocit volnosti na zahradě. Moderní trendy umožňují houpačky jakýchkoliv tvarů zcela nepokrytě prezentovat jako svěží a velmi žádoucí prvek přímo uvnitř vašeho domova. Podívejte se, jak chytře a zábavně nějakou tu houpačku zasadit do interiéru vašeho obýváku nebo dětského pokoje. Fantazii a odvaze se meze nekladou nikdy, a už vůbec ne, když jde o houpačky.

Houpačka pro nejmenší

Konejšivé pohupování uspí i toho nejhlasitějšího malého křiklouna. V látkové houpačce hamakového typu může pak prospat odpoledne, zatímco vy si budete moci konečně trochu odpočinout.

Houpačky pro raubíře

Houpací kruh nabízí spoustu zábavy. Nejenže se na něm díky široké ploše kruhu, tvořené pevnou sítí, vyblbne spolu s vaším ďáblíkem i půlka odpolední družiny, ale zároveň se na něm dá pohodlně lenošit a řádit tolika různými způsoby. Houpací kruh navíc v interiéru dětského pokoje vypadá výborně. Je to skvělá kombinace zábavy a užitkovosti. Potvrdí jedenáct z deseti raubířů.

Máte doma malého sportovce? Pořiďte mu tělocvičný koutek a do něj gymnastické kruhy. Dětské cvičení ještě nikdy nebylo tak zábavné…

Na houpačce ke hvězdám

Houpačka může být nejen zdrojem výborné zábavy, ale i smysluplným doplňkem interiéru. Je-li zrovna váš potomek nadšeným průzkumníkem džungle, nebojte se mu pořídit houpačku jako liánu, na níž může po vzoru Mauglího brázdit prales. Podobně může houpačka sloužit jako startovací modul raketoplánu nebojako nezbytný doplněk do princezniny komnaty.

Houpačka pro princezny

Houpačka zvedla náladu princezně, která zjistila, že princové jsou na draka. Vaše princezna zajisté houpačku v dívčích barvách také ocení. A když vyroste z bezcílného houpání, může se jí na houpačce zabydlet třeba květináč s decentní pokojovou rostlinkou.

Houpačky pro starší a pokročilé

Přiznejte se, že teď už toužíte po nějakém zhoupnutí také? Tvrdit, že houpačky jsou pro děti, by bylo pokrytecké. Nestyďte se probudit svou dětskou duši a užít si také trochu bezstarostného svištění vzduchem nebo alespoň něco málo terapeuticky uklidňujícího ležérního pohupování. Pro tyto účely jsou výborným interiérovým prvkem závěsná křesla, která se vyrábějí v nesčetném množství barev, tvarů i materiálů. Stačí si jen vybrat to své.

FOTOGALERIE:

foto: istockphoto.com, pinterest.com

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.