Designové zoo aneb Vyzdobte si domov stylovým zvěřincem

Zvířátka nejsou jenom pro děti! A letošní veletrhy nám to potvrdily. Nalaďte svůj interiér na jaro a oživte ho zajímavými designovými kousky z království zvířat. Máte rádi kačenky, slony nebo opice? Rozhodně budete mít z čeho vybírat.

Prosté a krásné. Postavičky pijících ptáčků se můžou stát součástí jarní i letní dekorace. Můžete je dát na prostřený stůl doma i na poličku v kanceláři. Vždycky budou působit skvěle.

Píp, píp… píp? Abstrakce světem vládne – ale proč ne.

Když se řekne kačenka na kolečkách, asi si představíte dětskou hračku. Tvůrci interiérových dekorací ale tuhle myšlenku posunuli do znatelně sofistikovanější roviny a vznikl pohledný designový kousek. Nám se kachnička hodně líbí. Co vám?

Na své si ale přijdou i příznivci realističtějších ptačích tvarů.

Možná je to ježek, možná zvláštní ryba. Jaké zvíře vidíte vy? Nás zaujaly především elegantní dřevěné křivky, kterých je radost se dotknout.

Růžový sloník na nás zapůsobil optimisticky! Ocenili jsme obzvlášť jeho velmi krásnou a moderní barevnost a jednoduchý, ale perfektně výstižný design.

Další varianta na sloní téma – tentokrát v podobě podložky.

Hledáte kousek, který zaručeně zaujme každého, kdo vás navštíví? Právě jste ho objevili. Opičku, která drží v tlapce lampu, jen tak někdo nemá. Tak buďte první!

Spěchej pomalu! Lampička ve tvaru želvy je ideální průvodce pro dnešní hektickou dobu. Stínidlo z barevného skla navíc určitě vytvoří příjemnou atmosféru.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.