levně vychytávky do bytu - izolepa na žlutém pozadí

6 praktických vychytávek do bytu za pár korun

Na první pohled jsou to jen drobnosti za pár korun, budete se však divit, jak moc vám zpříjemní každý všední den. Dali jsme pro vás dohromady trendy vychytávky do bytu, které jsou nejen praktické, ale zároveň i skvěle vypadají.

1. Washi pásky

Washi pásky jsou oblíbené trendy vychytávky nejen do bytu pro každou kreativní duši. Vyrábějí se v nejrůznějších šířkách, barvách i motivech, takže snadno najdete design, který padne vašemu interiéru jako ulitý. Ozvláštnit s nimi můžete zašlý nábytek, oprýskané dveře i různé spotřebiče – pračkou počínaje a notebookem konče. Jakmile dostanete chuť na změnu, stačí je nahřát fénem, aby vám na nábytku nezůstaly zbytky lepidla, a sundáte je raz dva.

2. LED pásky

Posviťte si na temná místa v bytě prakticky a za pár korun. Samolepicí LED pásky vám zalijí světlem kuchyňskou linku i útroby skříní a zásuvek. A kdo nemá rád tmu, ten si může LED pásky nalepit i podél rámu postele. Vybírat můžete z různých barev i odstínů světla, tvarů a provedení, takže snadno najdete ideální typ. Vždy si ale všímejte hodnoty IP krytí udávající odolnost LED pásky vůči vniku prachu či vody.

3. Samolepicí háčky 

Přetékají vám šuplíky nejrůznějšími vařečkami, metlami a odměrkami? Využijte v kuchyni každý centimetr a vyšperkujte si dvířka od skříní nalepovacími háčky. Rozvěste na ně nejčastěji používané kuchyňské náčiní a dejte sbohem zaseknutým naběračkám v zásuvce. Podobné háčky však ušetří spoustu místa a hledání nejen v kuchyni. Jejich menší verze udělá skvělou službu i v toaletní skříňce v koupelně, kde na ně zavěsíte vlasové doplňky, věci na manikúru a další drobnosti. 

4. Závěsný organizér 

Máte malý byt a spoustu drobností, bez kterých si život neumíte představit? Zatočte s nepořádkem ve skříních, obývacím pokoji i na stole a investujte pár korun do závěsných organizérů. V šatně do nich přehledně uspořádáte všechny ty hromady šátků, pásků a dalších doplňků. Ty látkové s kapsami lze navíc přehodit přes opěradlo sedačky a hravě do nich schovat ovladače i rozečtený časopis. Závěsné organizéry skvěle pasují na dveře, boční stěny skříní i zdi.

Perlátor na kuchyňském kohoutku pro úsporu vody .
Perlátor na kuchyňském kohoutku pro úsporu vody

5. Perlátor pro úsporu vody

Zajímají vás levné vychytávky do bytu, které šetří životní prostředí i vaši peněženku? Pak by vám v kuchyni a koupelně neměl chybět perlátor. Spotřebu vody zvládne snížit až o polovinu, stojí pár korun a jeho instalace není nic složitého. Jednoduše ho připevníte na vodovodní baterii, kde se postará o provzdušnění vody a souvislý vodní proud. Ty nejúspornější perlátory zvládnou redukovat průtok vody z 12 na 6 litrů za minutu. 

6. Magnetické pásy

Využijte zákony fyziky ve svůj prospěch – takové magnetické pásy a lišty jsou báječnou vychytávkou nejen do malých bytů. V kuchyni vám magnetické držáky skvěle poslouží na nože i kořenky, v dětském pokoji zase na sbírku autíček. Seženete je jak v nerezovém, tak dřevěném provedení, které se hodí prakticky kamkoliv. 

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.